Kadeřnictví Brno, dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví

Společenské účesy na ples, do tanečních i na firemní večírek v Brně

Chystáte se na významnou společenskou akci a chcete zářit? Slavnostní a společenské účesy nepatří jen na svatbu nebo na ples v Opeře plný celebrit. A služby kadeřnictví nemusíte využívat jen v případě, že chcete nabarvit vlasy nebo ostříhat.

V našem kadeřnictví v Brně vám vykouzlíme slavnostní úče s na ples, do tanečních i na pracovní večírek a vaši krásu ještě podtrhneme svátečním líčením.

Proč se k nám naše spokojené zákaznice rády vracejí?

 • Čeká na vás tým zkušených a empatických kadeřnic, které své práci rozumí. Rády splní vaše přání nebo vám poradí, pokud si nebudete svým nápadem na společenský účes jisté.
 • O líčení se postarají zkušené vizážistky, které make-upem podtrhnou vaši přirozenou krásu.
 • Pracujeme s těmi nejkvalitnějšími produkty a značkami, jako je vlasová kosmetika Matrix, dekorativní kosmetika Lancôme, Estée Lauder, MAC, Dior a další, přitom za velmi příznivé ceny.
 • Kromě profesionálních služeb si u nás můžete vychutnat také šálek kávy a zkrátit si čekání listováním v exkluzivních časopisech.
 • Raději byste se na důležitou událost chystala v klidu svého domova? Ani to není problém, rády za vámi přijedeme a vše, co potřebujeme pro váš dokonalý účes a líčení, si přivezeme s sebou.

Nepropásněte svůj jedinečný večírek a objednejte si společenský účes na telefonním čísle 605 750 477

Společenský účes vám rádi vytvoříme na místě dle vašeho přání

 • V našem kadeřnictví blízko centra Brna vás čeká profesionální zázemí.
 • U vás doma si užijete dokonalé soukromí a pohodu, kterou máte rádi.
 • Přímo v místě konání akce, ať můžete zažít tu správnou dávku dívčí společnosti.

Jak vybrat společenský účes, který vám bude slušet?

Každá zákaznice má představu, jak by její plesový účes nebo účes do tanečních měl vypadat. Pro naše kadeřnice a vizážistky je radost splnit vaše přání a stát se na chvíli vašimi dobrými vílami, abyste se na plese mohla cítit jako Popelka v pohádce. Existuje několik zlatých pravidel, která se při výběru společenského účesu vyplatí dodržet:

• Účes by vám měl slušet. Snažíme se splnit veškerá přání našich zákaznic, ale respektujeme také tvar vašeho obličeje nebo kvalitu vlasů. Rády vám doporučíme slavnostní účes, který podtrhne vaši osobnost a budete díky němu zkrátka neodolatelná.

• I ve slavnostním účesu se musíte cítit pohodlně. Na plese nebo na taneční prodloužené je také důležité, aby vše drželo na svém místě, při výběru vhodného společenského účesu hraje svou roli i jeho praktičnost. Určitě by se vám nemělo stát, že drdol hezky vypadá do prvního valčíku – naopak by měl přežít i zpáteční cestu taxíkem v perfektní kondici.

• Slavnostní a společenský účes lze vytvořit z jakýchkoliv vlasů. Nezáleží na tom, jestli nosíte krátký účes, mikádo nebo dlouhé vlasy, naše kadeřnice jsou zkušené profesionálky, které vykouzlí dokonalý účes na party z vlasů všech délek.

• Účes na ples nebo na jinou významnou událost musí podtrhnout vaši osobnost a musí se hodit k šatům. Šaty s bohatou sukní si zaslouží vyčesaný drdol, splývavé antické modely hezky podtrhnou lehce zvlněné rozpuštěné vlasy.

• Každá společenská akce má jiná pravidla. Ples nebo taneční prodloužená patří k významným událostem, kde chceme být za princezny, na firemním večírku si chcete zachovat profesionalitu, ale zároveň ukázat svou zábavnou tvář, na silvestrovské party chcete okouzlit celou společnost. Některé společenské akce mají také předem určený dress code, který určuje, jak se obléknout nebo jaké zvolit doplňky. Nebojte se použít také doplňky přímo do vlasů– štrasovou sponu, ozdobnou čelenku nebo živé květiny vám také rády připravíme.

A které plesové účesy jsou nejvíce trendy?

Volnější drdol, který působí elegantně a uvolněné zároveň. Pro uvolněnější party look můžete nechat několik pramenů volně. 
Klasický vysoko vyčesaný drdol je nadčasový a neuděláte s ním chybu. Umíme je učesat z hladkých i zapletených vlasů. 
Elegantní ohon vypadá jako jednoduchá záležitost, ale budete díky němu vypadat uhlazeně a sebevědomě. Je to skvělá volba na firemní večírek. 
I rozpuštěné vlasy můžete upravit do nadčasového účesu, který působí mladistvě, rozverně a uvolněně. Ještě více inspirace pro slavnostní účesy najdete v galerii.

Líčení má především podtrhnout vaši přirozenou krásu

 • I když se v našem brněnském kadeřnictví rádi řídíme rčením, že vlasy jsou korunou krásy, slavnostní líčení krásně podtrhne výjimečnou událost. 
 • Plesové líčení může být barevnější a zářivější než líčení na všední den, nebojte se třpytek, výrazných očních linek ani umělých řas. Pokud jste rády středem pozornosti, nebojte se ani extravagantních prvků, jako jsou nalepovací kamínky nebo výrazné pigmenty. 
 • Můžete si také vybrat, jestli chcete strhnout pozornost na váš pohled femme fatale nebo na svůdné rty, které svádějí k polibku. 
 • Užijte si svůj večer se vším všudy a nechte se hýčkat jako filmová hvězda. Postaráme se o vás v profesionálním zázemí našeho kadeřnictví v centru Brna nebo můžeme přijet k vám domů. Můžete si tak užít nejen samotný večírek, ale rovnou celé odpoledne. Slibujeme, že se vám to bude líbit!

Doporučujeme: máte rádi fashion foto? Nechte se zdokumentovat s jedinečným účesem v záři reflektorů od špičkového fotografa Milana Forsta.

A jaká je za profesionálně připravený atraktivní společenský účes cena?

 • Za samotný společenský účes u nás zaplatíte od 800 Kč.
 • Kompletní líčení se špičkovým servisem a se značkovými produkty vás bude stát 1 500 Kč.
 • V nabídce máme i kompletní plesový balíček, kdy vás učešeme i nalíčíme za 1 800 Kč. 
 • Podívejte se i na náš kompletní ceník a prozkoumejte, co všechno vám můžeme nabídnout.

Přečtěte názory spokojených zákaznic kadeřnictví Gardin

Kromě svatebních účesů vám uděláme krásný účes na ples, firemní večírek a jiné akce, kde chcete zazářit.

Ceník plesový účes, společenský účes a líčení

Ceny účesů na firemní akce

Líčení, česání na firemních akcích
1 000 Kč / hodina

Ceník plesových, společenských účesů

Společenské líčení
1 500 Kč
Společenský účes (dle náročnosti)
800 - 1 800 Kč
Plesový balíček (líčení + účes)
2 200 Kč
Studentský balíček, prodloužená (líčení + účes)
1 800 Kč
Cestovné v rámci Brna
v ceně
Cestovné mimo Brno
15 Kč / km

Recenze kadeřnictví Gardin