Kadeřnictví Brno, dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví

Dámské kadeřnictví: 733 229 796

Pánské kadeřnictví: 732 533 711

Speciální regenerace a oživení vlasů

Chcete mít opět krásné lesklé a pevné vlasy?

Využijte jedinečné možnosti a nechte si u nás provést speciální regeneraci vlasů Milk Shake, která navrátí vlasům původní lesk, pevnost a krásu.

Milk Shake je moderní světová metoda péče o vlasy. Milk Shake se používá pro regeneraci vlasů i pro prevenci před poškozením vlasů. 

Milk Shake regenereci vlasů vám uděláme u nás v kadeřnictví – objednejte se zde.

Jak vám Milk Shake pomůže?

Milk Shake integrity systém okamžitě promění vaše vlasy prostřednictvím kombinovaného působení Muru Muru másla s Amino Acids Complexem. Amino Acids complex“ pracuje uvnitř i na povrchu vlasu, obnovuje a ochraňuje strukturu a viditelně zlepšuje stav poškozených vlasů. Ochraňuje a vyhlazuje kutikulu, což zaručuje hedvábně lesklé, pevné a zdravé vlasy.

Vlas je dokonale vyhlazený a konečným výsledkem jsou zářivé a zdravé vlasy.

Muru Muru máslo bsahuje vysokou hladinu vitaminu A. Suchým a vlnitým vlasům pomáhá získat jejich lesk a zlepšuje kvalitu. Obnovuje přirozený lesk a jemnost vlasů. Zabraňuje ztrátě vlhkosti. Ideální pro ošetření zničených vlasů a vlasů bez života. Udržuje vlasy hydratované a pružné.

Opravuje, vyživuje, posiluje a snadno proniká do vlasu. Tato směs rostlinných aminokyselin byla vyvinuta tak, aby se poškozeným vlasům dostávalo správné množství restrukturalizačních prvků.  

Jak Milk Shake probíhá?

Základem procesu je koncentrovaná proteinová péče na vlasy s aminokyselinami, které jsou ideální pro restrukturalizaci a obnovu poškozených nebo chemicky ošetřených vlasů. Zanechává vlasy jemné a zářivé. Obsahuje organické extrakty z Muru Muru, které mají vyživující a hydratační vlastnosti.

Tato péče se zažehluje pomocí ULTRASONIC REPAIRING SYSTÉM 170
Moderní kadeřnické ošetření vlasů dnes využívá různých fyzikálních veličin, které se aplikují pomocí přístrojů. Využití fyzikálních veličin a jevů umožňuje provést ošetření vlasů a dosáhnout výsledků, které klasické ruční ošetření nedokáže. Integrace účinného ultrazvukového zdroje a infračerveného elektrostimulačního komplexu, představuje inovaci – využívá tak synergického působení, které zintenzivňuje požadovaný účinek.

Úkon trvá hodinu, z vlasů se pozvolně vyplachuje cca 2 měsíce, záleží na míře poškození vlasů.

Milk Shake regenereci vlasů vám uděláme u nás v kadeřnictví – objednejte se zde.

Kupte si u nás Milk Shake pro domácí použití za akční ceny

V našem salónu můžete zakoupit velkou škálu přípravku pro domácí použití. Celou kolekci vám představíme u nás v kadeřnickém salonu. Neutrácejte za předražené nefunkční vlasové kosmetiky v supermarketech – spolehněte se na profesionální přípravky.
Pro nákup vlasové kosmetiky nás navštivte v salonu nebo zavolejte. 

Recenze kadeřnictví Gardin