Kadeřnictví Brno, dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví

Profesionální vlasová kosmetika

Nejlepší péče pro Vaše vlasy!

V kadeřnictví GARDIN používáme tu nejlepší vlasovou kosmetiku na trhu. Můžete si být 100% jisté, že vaše vlasy dostanou maximální péči. Staráme se o vás více jak 20 let, víme které přípravky jsou nejvíce účinné a spolehlivé. Svěřte se do rukou profesionálek. Budete maximálně spokojené.

O vaše vlasy budeme pečovat spolu s vlasovou kosmetikou Z.ONE CONCEPT a GOLDWELL, MATRIX. Jedná se o top značky pro profesionální použití. Jsou na několikanásobně vyšší úrovni jako kosmetika, která je běžně k dostání v obchodech. 

Profesionální vlasová kosmetika GOLDWELL

GOLDWELL je profesionální vlasová kosmetika která proměňuje všechny přání kadeřníků a jejich klientů v realitu. Od roku 1948 nabízí značka Goldwell komplexní vlasovou péči a přípravky pro styling v profesionální kvalitě. Každoročně představuje nové kolekce a udává nejaktuálnější vlasové a modní trendy inspirované světovými stylisty. Všechny produkty Goldwell nechávají vyniknout práci zručných kadeřníků po celém světě.

Je možnost využít výhody Olaplexu. U nás je nejvíce využíván při melírování. Chemický proces během běžného barvení a odbarvování narušuje kvalitu vlasů v důsledku úbytku proteinů. U větších barevných změn, zejména při zesvětlování, dochází k významnému oslabování vlasové integrity. Následkem neobezřetného kolorování mohou být vlasy lámavé, roztřepené nebo dokonce trvale poškozené.
Výhody Olaplexu, rychlé zesvětlení vlasů bez jejich poškození nebo oslabení. Vlasy jsou zdravější, pevnější a silnější.

Nově nabízíme

Čištění Malibu C – na základě speciální technologie, nabízíme jedinečné salonní ošetření, díky kterému budou vlasy opět zdravé, lesklé, nezatížené. Vyčistíme nejen vlasy, ale i pokožku od nežádoucích minerálu a přebytečných sulfátu. Cena podle spotřeby od 1 400 Kč.

Brazilský keratin – premium kvality s obsahem 24K zlata. Dodává krásný lesk, řeší problém krepatých vlasů, poskytuje antistatický účinek, dlouhodobě narovnává, hloubkově regeneruje. Usnadňuje rozčesávání a styling i silně nepoddajných vlasů. Cena podle spotřeby od 1 500 Kč

Vlasová kosmetika Z.ONE CONCEPT

Značka Z.ONE CONCEPT je mladá, dynamická, profesionální značka, která od r. 1999 dosáhla během několika málo let značných výsledků, čímž se ukázala a nechala poznat expertům jako „značka, která vyniká v posledních letech„. Společnost získala prestižní místo na italském trhu a velmi dobře se uvedla na mezinárodním trhu, kde vstoupila do více než 30-ti zemí světa. Z.ONE Concept je značka, která stále hledá a vyvíjí nová řešení a nové emoce.

Vysoká kvalita produktu je tvořena specifickými složkami k dosažení zdravých vlasů. Vytváří řešení pro stálou přírodní krásu. Používají se speciální přísady a složky pro mimořádný výsledek. Pracuje se zde s přírodními složkami jako je med, mléko, extrakty z ovoce nebo přírodními oleji. Důležitou součástí jsou mléčné proteiny. Vzniká tak produkt na zvýraznění krásy vlasů a získání důvěry klientů v profesionální služby.

Z.ONE Concept MILK SHAKE

je řada produktů s blahodárnými účinky  mléka, ovoce a medu na zvýraznění krásy a zdraví vlasů. Produkty MILK SHAKE obsahují mléčné proteiny, extrakt medu, papaje, jahod a extrakty z lesních plodů.

Recenze kadeřnictví Gardin