Kadeřnictví Brno, dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví

Dámské kadeřnictví: 774 735 846

Pánské kadeřnictví: 732 533 711

Pánské kadeřnictví Brno

Kadeřnictví GARDIN v Brně se postará i o pány.
Objednejte se – nebudete čekat. Špičkové kadeřnice vám vytvoří účes dle vašich představ, poradí, co by Vám nejlépe slušelo. Používáme špičkovou vlasovou kosmetiku – vlasy budete mít jako nové. Svěřte se do rukou odborníků v kadeřnictví v Brně.

Skvělé služby pánského kadeřnictví v Brně

  • Ostříhání na objednání v Brně – nečekáte
  • Moderní i klasické účesy, extravagance
  • Skvělé pánské kadeřnice, poradí jak o vlasy pečovat
  • Používáme špičkovou vlasovou kosmetiku
  • Wifi, bar, výborná káva zdarma, časopisy
  • Ideální poloha kadeřnictví – Brno centrum – skvělá dostupnost
  • Doporučíme, jak pečovat o vlasy doma

Šetříme Váš čas!
Dobře víme, že v dnešní uspěchané době si vážíte každé volné minuty. Proto Vám pánské kadeřnictví ušetří čas. Do pánského kadeřnictví se objednejte a nečekejte v řadě. Budeme se Vám ihned plně věnovat.

Pánové, objednejte se a nečekejte. Těší se na Vás team kadeřnictví GARDIN Brno.

Pánské kadeřnictví neznamená jen stříhání

Ani pánský účes nemusí znamenat jenom zastřižení konečků nebo projetí kadeří strojkem na vlasy. I Vám nabídne pánské kadeřnictví Gardin Brno moderní střihy a osobitý styl podtrhující Vaše charisma.
Posledním hitem v pánských účesech je jejich tvárnost. Je důležité zvolit si střih, který lze upravit několika způsoby. Změňte se z uhlazeného gentlemana na rebela pouhým přečesáním. Díky správnému střihu zjistíte, že i u mužů může být úprava vlasů zábavou

Ceny služeb pánského kadeřnictví

V našem pánském kadeřnictví Vám nabízíme profesionální služby již od 380 Kč. Oceníte skvělé zkušenosti kadeřnic, krátké čekací doby, doporučení a rady jak o vlasy pečovat.

Prohlédněte si kompletní ceník

Udělejte svým přítelkyním, ženám, kamarádkám radost

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na jakékoliv kadeřnické služby. Dárkový poukaz na kadeřnické služby zakoupíte v hodnotách 1 000, 1500, 2 000 Kč. Dárkový poukaz využijete v dámském i pánském kadeřnictví GARDIN v Brně. Chcete li zakoupit poukaz, kontaktujte nás prosím, nebo se stavte v kadeřnictví v Brně osobně.

Potřebujete poradit? Máte jakýkoliv dotaz? zavolejte.
Velmi vstřícný a ochotný kadeřnický personál v Brně Vám vždy rád poradí a zodpoví Vaše dotazy. Uděláme maximum aby jste byli spokojeni.

Telefon pánské kadeřnictví Brno Gardin: +420 732 533 711

Recenze kadeřnictví Gardin