Kadeřnictví Brno, dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví

Názory a recenze kadeřnictví v Brně

Jsme rádi, že jste si vybrali právě kadeřnictví Gardin. Zajímá vás jak jsou zákaznice s námi spokojené? Přečtěte si recenze Gardin, několik recenzí najdete zde na stránce, další recenze Gardin najdete na Googlu a Seznamu. Všichni se k nám rádi vracejí a to už více jak 10 let. Budeme rádi, když i vy k nám zavítáte, těšíme se na vás. 

Helena

5/5

Díky kadeřnictví Gardin se ze mně stal nový člověk
Díky kadeřnictví Gardin se ze mně stal nový člověk. Pod rukama šikovné kadeřnice Petry jsem se z tmavovlásky stala blondýnkou a to díky velmi šetrným barvícím metodám. Ke stahování barvy docházelo postupně šetrným melírem. Jako tmavovláska jsem měla dlouhé vlasy a bála se, že vlasy značně utrpí, ale mýlila jsem se. I s blond vlasy je ze mně dlouhovláska. Paní Petra mi doporučila jednou za měsíc docházet na speciální kůru, díky které se mé vlasy ještě více ozdravily. Nyní si užívám svůj nový vzhled, který mi přinesl spoustu pozitivních změn v mém životě. A za to vše děkuji dámskému kadeřnictví v Brně Gardin a paní Petře.

Adam

5/5

Poprvé v životě se mi kadeřnice věnovala naplno
Navštívil jsem pánské kadeřnictví v Brně, Gardin. Jsem velice spokojen, poprvé v životě se mi kadeřnice věnovala naplno. Řešili jsme můj problematický růst vlasů, tvar hlavy, kvalitu vlasů..prostě pecka. Myslím že jsme vymysleli výborný účes a já konečně ztratil své komplexi se začínajícími kouty a špatnou kvalitou vlasů. Vše za super cenu!! Pánové jen doporučuji

Brummerová Noemi

5/5

Střih je vždy perfektní a skvěle se upravuje
K Peti chodím na stříhání už víc jak 3 roky. Vždy jsem naprosto spokojená, nosím mikádo, střih je vždy perfektní a skvěle se upravuje. Peťa mi navíc poradila výbornou kosmetiku, po které se moje poničené vlasy dostaly opět do kondice. Navíc mi bez problémů a napoprvé stáhla z vlasů černou barvu, což se mi samotné nedařilo, a vybrala mi opravdu krásný a velmi přirozený odstín hnědé. Petru tedy mohu všem vřele doporučit. Je to skvělá kadeřnice v kadeřnictví Gardin, která umí perfektně poradit. S pozdravem

Vít

5/5

Je radost platit takovým lidem za jejich prvotřídní služby!
Naprosto skvěle pánské kadeřnictví v Brně. Ochotni milí lide které práce baví a jde to vidět! Příjemné čekaní v sedačce s kávou, vodou a wifi zdarma. Je radost platit takovým lidem za jejich prvotřídní služby! Od teď se na návštěvu budu vždy těšit!

Darina Kalužová Jestřabíková

5/5

Všem mohu vřele doporučit Petru a kadeřnictví Gardin
Na Petru Sváčkovou jsem dostala doporučení několik měsíců před svatbou, v té době mi moje kadeřnice nešetrným barvením a následným žehlením naprosto spálila a zničila mé vlasy. Zkusila jsem tedy Peťu a jsem naprosto spokojená. Vlasy mi zachránila a svatební účes byl naprosto dokonalý. Účes mi vydržel až do rána bez jediné chybičky.. No a od té doby bych kadeřnici nikdy neměnila a chodím k Peti do kadeřnictví v Brně Gardin stále.

Jolana

5/5

Rada bych napsala recenzi na to nejlepší kadeřnictví v Brně s nejmilejšími kadeřnicemi,
které mají ty nejšikovnější ručičky, a to jsem toho vyzkoušela již opravdu mnoho, i luxusního, jsem totiž pravidelná měsíční zákaznice, žádné barveni doma! První velké plus je jeho výborná dostupnost, par kroku ze zastávky a jste uvnitř, takže za každého počasí zůstanete dlouho krásná :). Chodím do kadeřnictví v Brně ke slečně Petre a nikdy bych si nenechala sáhnout už na vlasy od nikoho jiného. Odpočítávám pokaždé 6 týdnu a těším se na její péči jako na Ježíška. Je neuvěřitelně kreativní a pečlivá. Pokaždé s ni najdu kompromis a to nejlepší pro mé vlasy a pro můj typ jako ženu. Podtrhne vždy Vaši přirozenou krásu a to je k nezaplacení. Pokaždé mi vyjde vstříc i časově. Navíc velký bonus je její milá povaha. Takže za mě naprostá jednička s hvězdičkou. Děkuji za každou návštěvu a krásné vlasy a už odpočítávám na další!!!!

Jana Procházková

5/5

Ráda bych se podělila o zkušenost s jedním opravdu úžasným kadeřnictvím v Brně.
Jeho jméno je GARDIN a sídlí na ulici Úvoz č. 88 v Brně…. Profesionální kadeřnice, milé a moderní prostředí, velmi dobrá dopravní dostupnost… no a káva – také bezkonkurenčně dobrá. Již mnoho let chodím k mojí milé kadeřnici – Vilmě Stehlíkové, kterou bych nevyměnila za nic na světě. Už jsem se s ní stěhovala několikrát, ale jsem přesvědčena, že toto působiště by mohlo být i poslední, protože kadeřnictví GARDIN spolu s umem a šarmem Vilmy skýtá to, co každá zákaznice potřebuje- profesionalitu, vlídné zacházení, empatii. Zkrátka čas strávený tady – to si nenechejte, holky, za žádnou žádnou cenu ujít…. Spokojená zákaznice….

Karel

5/5

Super!
Super! pohodlné sedačky, výborná káva a super kolektiv, co víc si přát 🙂

Dáša

5/5

Jsem nadšená jak z výsledku….
Včera jsem navštívila váš salon a jsem nadšená jak z výsledku (barva) tak z velmi příjemného personálu. Rozhodně se k vám budu vracet.

Šárka O.

5/5

S žádným modýlkem nemá problém
Kadeřnictví Gardin navštěvuji moc ráda, protože vím, že moje oblíbená kadeřnice paní Vilma mi vždy vyhoví podle mého přání, popř. mi doporučí nějakou prima změnu. Umí skvěle stříhat a kombinovat barvičky, s žádným modýlkem nemá problém a navíc je velmi příjemná. Také mi hodně vyhovuje to, že když potřebuji zároveň ostříhat své malé ratolesti, vždy mi vyjde vstříc, děti jsou spokojené (kupodivu drží) a vypadají jako ze „škatulky“. Paní Vilmu moc doporučuji a těším se zase na další návštěvu 🙂

Jirka

5/5

Nebyl jsem nikdy zklamán
Krásné prostředí v kadeřnictví Gardin, perfektní služby a opravdu vynikající káva. Vždy se tam těším a nebyl jsem nikdy zklamán.

Irena Havránková

5/5

Vždy mě vyjde vstříc s časem
K Vilmě chodím už mnoho let. Jsem velice spokojená s její prací. Vždy mě vyjde vstříc s časem, dokáže poradit, zvolit správnou barvu, která vypadá vždy přirozeně a to pak dovrší perfektním střihem. Tuto skvělou milou kadeřnici a kamarádku moc doporučuji 🙂

Honza

5/5

Pánská kadeřnice je nadmíru profesionální!!
Jsem většinou stěžovací typ a vidím všude chyby. Avšak po návštěvě pánského kadeřnictví Brno centrum Gardin jsem plně spokojen! Je tam úžasný kolektiv, z kadeřnic čiší pozitivní energie, oplývají úsměvy i když kmitají jako včelky v pracovním nasazení. Příjemná čekárna, na mě nepůsobící v lehkém retro stylu. Kožené pohovky, výborná italská káva zdarma + různé nápoje již za poplatek, možnost připojeni k wifi. K dispozici mají aktuální časopisy pro muže: ForMen, Maxim, Playboy a mnoho jiných časopisu s účesy. Přístup pánské kadeřnice Jitky je nadmíru profesionální!!

Peťa/polodlouhé, promelírované vlasy/28

5/5

Ceny jsou příznivé a ne zbytečně přemrštěné.
Kadeřnictví Gardin, navštěvuji pravidelně a určitě nehodlám měnit, s jejích prací jsem absolutně spokojená, je to velmi příjemná a pohodová sestava kadeřníků, která vám nevnucuje něco co si nepřejete,ba naopak rádi poradí, jak ohledně střihu vlasů, tak i barvy vlasů. Já jsem si přála změnit moji tmavou barvu vlasů na světĺejší a to se jím podařilo, podle mého přání a myslím, že i šetrnějším způsobem, než v jiných kadeřnictvích v brně, kteří neporadí a vlasy vám klidně zničí a vezmou si za to nehorázné peníze…! Co se týče střihu, tak jsem taky vždy moc spokojená, nikdy jsem neodcházela s něčím co jsem si nepřála, ale cítila vždy lépe 🙂 Ceny jsou příznivé a ne zbytečně přemrštěné. Určitě doporučuji 🙂

Marťa/mikádo-vysoká podkova/32

5/5

Jsem konečně přestala hledat a našla!
Po několika marných pokusech najít dobrého kadeřníka a zoufalých návštěvách rádoby „osvědčených“ kadeřnických salónů v Brně, jsem konečně přestala hledat a našla:-) Našla jsem někoho, kdo mi vybral účes, ve kterém se cítím dobře a barvu, která mi sedí:-) Na základě vlastní zkušenosti můžu všem jen a jen DOPORUČIT!