Kadeřnictví Brno, dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví

Dámské kadeřnictví: 733 229 796

Pánské kadeřnictví: 732 533 711

Dámské & pánské

Kadeřnictví
Brno střed

GARDIN, Brno, Úvoz 88

Pánské
módní střihy

Špičková vlasová kosmetika

Hledáte kadeřnictví Brno střed? Pak jste ho našli!

Hledáte rodinné kadeřnictví Brno střed s milým a zkušeným personálem? Kdo se v Brně Kraví Hora chce nechat ostříhat, učesat, vytvořit svatební nebo společenský účes, ten už hledat nemusí. Kadeřnictví GARDIN je tu pro vás, jen kousek od centra. Objednejte se.


Najdete nás na ulici Úvoz 88

od 600 Kč

od 380 Kč

SPOLEČENSKÉ ÚČESY
BRNO STŘED

od 500 Kč

od 3 800 Kč

Hledáte profesionální kadeřnictví se špičkovým personálem za atraktivní ceny v Brně střed na Úvoze? chcete být hýčkány a odpočinout si? Pak jste u nás správně.

Špičkové kadeřnice vám vytvoří účes dle vašich představ, poradí, co by vám nejlépe slušelo. Máte to k nám kousek, jsme v centru Brna kousek od Kraví hory.

Chystáte se na významnou společenskou akci a chcete zářit? Vykouzlíme vám společenský účes  a vaši krásu navíc podtrhneme svátečním líčením.

Chcete být krásná, při obřadu rozzářená? Na fotografiích vypadat skvěle? Vvytvoříme vám jedinečný svatební účes. Navštivte nás v centru Brna.

Proč přijít právě k nám do kadeřnictví Brno střed?

 • Kadeřnictví GARDIN má víc než 20 let zkušeností. Najdete nás na ulici Úvoz 88 téměř v centru Brna.

 • Za tu dobu jsme získali spoustu spokojených zákaznic a zákazníků, kteří se k nám často a rádi vrací. Dokládají to i recenze, které nám napsali.

 • Spolehněte se na péči profesionálních kadeřnic, které splní každé vaše přání, přidají radu, pokud to bude třeba, navrhnou, jak o vlasy pečovat, to všechno s jediným záměrem. Abyste od nás odcházeli krásné a spokojené.

 • Náš tým, to nejsou jen kadeřnice, ale i vizážistky.

 • Máte to k nám do kadeřnictví kousek z Kraví Hory, z Mendlova náměstí, z Konečného náměstí, z Veveří, z centra, z Kraví hory, ale rádi přivítáme i zákazníky z jiných částí Brna.

 • Výhodou je také snadné parkování.

 • Snadná dostupnost MHD 

Pánské kadeřnictví Brno střed

Co vám v kadeřnictví GARDIN Brno centrum můžeme nabídnout?

Ať už máte krátké nebo dlouhé vlasy, ať už chcete jen zastřihnout konečky nebo toužíte po radikální změně, na nás se můžete spolehnout. Kvalitní služby, špičkový, vstřícný a ochotný personál, ideální poloha v centru Brna na Úvoze, to jsme prostě my. S čím k nám z Brna a okolí můžete přijít?

 

 • Vytvoříme vám skvělý účes pro všední dny.
 • Učešeme vás na svatbu nebo jinou slavnostní událost.

 • Jsme dámské i pánské kadeřnictví, Brno střed.

 • Poradíme vám, jak o vlasy pečovat.

 • Nabídneme vám profesionální kvalitní vlasovou kosmetiku, kterou sami používáme.

Dámy, nechte se aspoň chvíli hýčkat

Patříte také mezi ženy, které by rády chodily ke kadeřnici, ale zatím nenašli to pravé místo? Hledáte dámské kadeřnictví Brno střed nebo kadeřnictví Veveří? Spolehněte se na naše služby a přesvědčte se, že čas strávený u nás, za to stojí. Naše profesionální kadeřnice vám rády poradí s výběrem účesu, navrhnou úpravy i styl, který vám sedne. A abyste si ty chvíle skutečně užila, můžete si u nás dát výbornou kávu, k dispozici vám je bar, Wi-Fi i časopisy.

Podívejte se i k nám na Facebook

Postaráme se o svatební účes i líčení

Svatební den je pro každou ženu tím nejdůležitějším dnem v životě. Ze slečny se brzy stane paní, která chce být nejen středem pozornosti, ale hlavně tou nekrásnější ženou široko daleko. Svoji jedinečnost a krásu podtrhne svatebními šaty, zapomenout ale nesmí ani na účes a líčení. Obličej a vlasy jsou totiž tím prvním, čeho si na ženě všichni kolem všimnou.

V kadeřnickém salonu GARDIN se zvládneme postarat o obojí.

 • Pokud nevíte, jaký svatební účes zvolit, rádi vám poradíme.

 • Navrhneme i originální účesy, které jen tak někdo nemá.

 • S účesem sladíme i líčení, nabídneme vám i služby vizážistky, abyste na svatební den vzpomínala jen v dobrém.

 • Abyste měla jistotu, že všechno klapne na výbornou, v ceně máte i zkoušku účesu, kterou provedeme ještě před svatebním dnem. Ta může proběhnout u nás v kadeřnictví pod Kraví Horou nebo u vás.

Kadeřnictví Brno střed
Svatební účes cena
Svatební účes a líčení Brno
Účes na svatbu Brno


Umíme i společenské účesy

Chystáte se na ples, do divadla, do tanečních, nebo jen na slavnostní večeři? Pak se jistě chcete líbit a všechny kolem oslnit svojí krásou. Pečlivě vybíráte šaty, snažíte se je sladit se svým doprovodem. K čemu vám ale budou úchvatné šaty, když je neozdobíte dokonalým účesem, a to vše nepodtrhnete make-upem, který vyzdvihne vaši přirozenost?

Svěřte se do rukou zkušených a empatických kadeřnic a vizážistek z kadeřnictví Kraví Hora, které vám poskytnou profesionální služby a vytvoří dokonalý společenský účes, zatímco vy se necháte hýčkat, budete listovat časopisy a vychutnáte si i šálek výborné kávy. Přesně jako v romantických filmech.

Pánové, dopřejte si moderní i klasický účes

Nejen dámy se chtějí sobě, partnerovi a všem kolem líbit, touží po tom i pánové. Sice to někdy nechtějí přiznat, ale je to tak. A vlastně proč ne? I muži se mohou nechat chvíli hýčkat a nechat si vytvořit moderní, nebo naopak extravagantní účes, aby se za nimi kolemjdoucí otáčeli.

Hledáte pánské kadeřnictví Brno střed? Pak se obraťte na špičkové kadeřnice z kadeřnického salonu GARDIN v ulici Úvoz. Ostříhají vás, vymodelují klasický i moderní účes, přidají pár dobrých rad, abyste věděli, jak o vlasy pečovat i doma. Během hýčkání vám nabídnou výbornou kávu, vy můžete listovat časopisy nebo se připojit na Wi-Fi a sledovat dění doma i ve světě.?

Pořídit si můžete i profesionální vlasovou kosmetiku

Péče o vlasy nezačíná ani nekončí v kadeřnictví, je třeba se o ně starat každý den, a to za pomoci osvědčených a kvalitních produktů. Vlasy se často mastí, lámou, působí na ně stres i okolní prostředí, ve kterém se pohybujeme. Přitom se říká, že vlasy jsou korunou naší krásy. Nezapomeňte na to, a každý den si najděte chvilku, kterou věnujete svým vlasům. Pořídit si u nás k tomu můžete profesionální vlasovou kosmetiku za výhodné ceny značek:

 • MATRIX
 • GOLDWELL
 • Z.ONE CONCEPT

Všechny patří mezi TOP oblíbené značky používané profesionálními kadeřníky. Ve srovnání s běžnou kosmetikou, kterou koupíte v obchodech, jsou na mnohonásobně vyšší úrovni a vašim vlasům poskytnou tu nejlepší možnou péči.

Přečtěte názory spokojených zákaznic a zákazníků kadeřnictví GARDIN Brno centrum, Veveří.

Být krásná každý den,

to je účes od GARDIN

Podtrženo, sečteno: Hledáte kvalitní kadeřnictví Brno střed? Zkuste kadeřnický salon GARDIN!

Naše zkušené, empatické a šikovné kadeřnice, které vám splní každé přání, jsou hlavním důvodem, proč se k nám zákazníci rádi a často vrací, není to ale jediný důvod. Co ty další?

Součástí našeho týmu jsou nejen kadeřnice, ale také šikovné vizážistky, které se orientují v aktuálních trendech a každý účes ještě podtrhnou tím pravým líčením. Podtrhnou vaši přirozenou krásu a nechají vyniknout všechny přednosti. Nedostatky naopak zamaskují.

Používáme kvalitní produkty i značky, které vám s klidným svědomím můžeme doporučit. Proč byste se měla nechat hýčkat jen u kadeřnice, když si takovou péči můžete dopřát i doma? Za příznivé ceny vám nabídneme produkty vlasové kosmetiky Matrix, dekorativní kosmetiky Lancôme, Estée Lauder, MAC, Dior a dalších značek, které sami a rádi používáme.

Pokud za námi nemůžete z nějakého důvodu přijet osobně, nebo chcete společenský, svatební či jiný účes a líčení vytvořit doma nebo kdekoli jinde, stačí říct. Přijedeme za vámi.

Čekání u nás není nuda, zkrátit si ho můžete nad šálkem kávy nebo listováním v exkluzivních časopisech.

GARDIN – kadeřnictví Brno střed, Kraví hora, Veveří, Žlutý kopec, Masarykova čtvrť. Mapa

Recenze kadeřnictví Gardin Brno střed