Dámské:604 556 382
Pánské:732 533 711
Logo
 
 

Názory zákazníků kadeřnictví v Brně

Díky kadeřnictví Gardin se ze mně stal nový člověk

Díky kadeřnictví Gardin se ze mně stal nový člověk. Pod rukamašikovné kadeřnice Petry jsem se z tmavovlásky stala blondýnkou a to díky velmi šetrným barvícím metodám. Ke stahování barvy docházelo postupně šetrným melírem. Jako tmavovláska jsem měla dlouhé vlasy a bála se, že vlasy značně utrpí, ale mýlila jsem se. I s blond vlasy je ze mně dlouhovláska. Paní Petra mi doporučila jednou za měsíc docházet na speciální kůru, díky které se mé vlasy ještě více ozdravily. Nyní si užívám svůj nový vzhled, který mi přinesl spoustu pozitivních změn v mém životě. A za to vše děkuji kadeřnictví v Brně Gardin a paní Petře.

Helena

Poprvé v životě se mi kadeřnice věnovala naplno

Navštívil jsem pánské kadeřnictví v Brně, Gardin. Jsem velice spokojen, poprvé v životě se mi kadeřnice věnovala naplno. Řešili jsme můj problematický růst vlasů, tvar hlavy, kvalitu vlasů..prostě pecka. Myslím že jsme vymysleli výborný účes a já konečně ztratil své komplexi se začínajícími kouty a špatnou kvalitou vlasů. Vše za super cenu!! Pánové jen doporučuji 

Adam

Střih je vždy perfektní a skvěle se upravuje

K Peti chodím na stříhání už víc jak 3 roky. Vždy jsem naprosto spokojená, nosím mikádo, střih je vždy perfektní a skvěle se upravuje. Peťa mi navíc poradila výbornou kosmetiku, po které se moje poničené vlasy dostaly opět do kondice. Navíc mi bez problémů a napoprvé stáhla z vlasů černou barvu, což se mi samotné nedařilo, a vybrala mi opravdu krásný a velmi přirozený odstín hnědé. Petru tedy mohu všem vřele doporučit. Je to skvělá kadeřnice v kadeřnictví Gardin, která umí perfektně poradit. S pozdravem

Brummerová Noemi

Je radost platit takovým lidem za jejich prvotřídní služby!

Naprosto skvěle pánské kadeřnictví v Brně. Ochotni milí lide které práce baví a jde to vidět! Příjemné čekaní v sedačce s kávou, vodou a wifi zdarma. Je radost platit takovým lidem za jejich prvotřídní služby! Od teď se na návštěvu budu vždy těšit!

Vít

Všem mohu vřele doporučit Petru a kadeřnictví Gardin

Na Petru Sváčkovou jsem dostala doporučení několik měsíců před svatbou, v té době mi moje kadeřnice nešetrným barvením a následným žehlením naprosto spálila a zničila mé vlasy. Zkusila jsem tedy Peťu a jsem naprosto spokojená. Vlasy mi zachránila a svatební účes byl naprosto dokonalý.. Účes mi vydržel až do rána bez jediné chybičky.. No a od té doby bych kadeřnici nikdy neměnila a chodím k Peti do kadeřnictví v Brně Gardin stále.

Darina Kalužová Jestřabíková

Rada bych napsala recenzi na to nejlepší kadeřnictví v Brně s nejmilejšími kadeřnicemi,

které mají ty nejšikovnější ručičky, a to jsem toho vyzkoušela již opravdu mnoho, i luxusního, jsem totiž pravidelná měsíční zákaznice, žádné barveni doma! První velké plus je jeho výborná dostupnost, par kroku ze zastávky a jste uvnitř, takže za každého počasí zůstanete dlouho krásná :). Chodím do kadeřnictví v Brně ke slečně Petre a nikdy bych si nenechala sáhnout už na vlasy od nikoho jiného. Odpočítávám pokaždé 6 týdnu a těším se na její péči jako na Ježíška. Je neuvěřitelně kreativní a pečlivá. Pokaždé s ni najdu kompromis a to nejlepší pro mé vlasy a pro můj typ jako ženu. Podtrhne vždy Vaši přirozenou krásu a to je k nezaplacení. Pokaždé mi vyjde vstříc i časově. Navíc velký bonus je její milá povaha. Takže za mě naprostá jednička s hvězdičkou. Děkuji za každou návštěvu a krásné vlasy a už odpočítávám na další!!!!

Jolana

Ráda bych se podělila o zkušenost s jedním opravdu úžasným kadeřnictvím v Brně.

Jeho jméno je GARDIN a sídlí na ulici Úvoz č. 88 v Brně.... Profesionální kadeřnice, milé a moderní prostředí, velmi dobrá dopravní dostupnost... no a káva - také bezkonkurenčně dobrá. Již mnoho let chodím k mojí milé kadeřnici - Vilmě Stehlíkové, kterou bych nevyměnila za nic na světě. Už jsem se s ní stěhovala několikrát, ale jsem přesvědčena, že toto působiště by mohlo být i poslední, protože kadeřnictví GARDIN spolu s umem a šarmem Vilmy skýtá to, co každá zákaznice potřebuje- profesionalitu, vlídné zacházení, empatii. Zkrátka čas strávený tady - to si nenechejte, holky, za žádnou žádnou cenu ujít.... Spokojená zákaznice....

Jana Procházková

Super!

Super! pohodlné sedačky, výborná káva a super kolektiv, co víc si přát :)

Karel

Jsem nadšená jak z výsledku….

Včera jsem navštívila váš salon a jsem nadšená jak z výsledku (barva) tak z velmi příjemného personálu. Rozhodně se k vám budu vracet.

Dáša

S žádným modýlkem nemá problém

Kadeřnictví Gardin navštěvuji moc ráda, protože vím, že moje oblíbená kadeřnice paní Vilma mi vždy vyhoví podle mého přání, popř. mi doporučí nějakou prima změnu. Umí skvěle stříhat a kombinovat barvičky, s žádným modýlkem nemá problém a navíc je velmi příjemná. Také mi hodně vyhovuje to, že když potřebuji zároveň ostříhat své malé ratolesti, vždy mi vyjde vstříc, děti jsou spokojené (kupodivu drží) a vypadají jako ze "škatulky". Paní Vilmu moc doporučuji a těším se zase na další návštěvu :-)

Šárka O.

Nebyl jsem nikdy zklamán

Krásné prostředí v kadeřnictví Gardin, perfektní služby a opravdu vynikající káva. Vždy se tam těším a nebyl jsem nikdy zklamán.

Jirka

Vždy mě vyjde vstříc s časem

K Vilmě chodím už mnoho let. Jsem velice spokojená s její prací. Vždy mě vyjde vstříc s časem, dokáže poradit, zvolit správnou barvu, která vypadá vždy přirozeně a to pak dovrší perfektním střihem. Tuto skvělou milou kadeřnici a kamarádku moc doporučuji :-)

Irena Havránková

Pánská kadeřnice je nadmíru profesionální!!

Jsem většinou stěžovací typ a vidím všude chyby. Avšak po návštěvě pánského kadeřnictví Gardin jsem plně spokojen! Je tam úžasný kolektiv, z kadeřnic čiší pozitivní energie, oplývají úsměvy i když kmitají jako včelky v pracovním nasazení. Příjemná čekárna, na mě nepůsobící v lehkém retro stylu. Kožené pohovky, výborná italská káva zdarma + různé nápoje již za poplatek, možnost připojeni k wifi. K dispozici mají aktuální časopisy pro muže: ForMen, Maxim, Playboy a mnoho jiných časopisu s účesy. Přístup pánské kadeřnice Jitky je nadmíru profesionální!!

Honza

Ceny jsou příznivé a ne zbytečně přemrštěné.

Kadeřnictví Gardin, navštěvuji pravidelně a určitě nehodlám měnit, s jejích prací jsem absolutně spokojená, je to velmi příjemná a pohodová sestava kadeřníků, která vám nevnucuje něco co si nepřejete,ba naopak rádi poradí, jak ohledně střihu vlasů, tak i barvy vlasů. Já jsem si přála změnit moji tmavou barvu vlasů na světĺejší a to se jím podařilo, podle mého přání a myslím, že i šetrnějším způsobem, než v jiných kadeřnictvích v brně, kteří neporadí a vlasy vám klidně zničí a vezmou si za to nehorázné peníze...! Co se týče střihu, tak jsem taky vždy moc spokojená, nikdy jsem neodcházela s něčím co jsem si nepřála, ale cítila vždy lépe :-) Ceny jsou příznivé a ne zbytečně přemrštěné. Určitě doporučuji :-)

Peťa/polodlouhé, promelírované vlasy/28

Jsem konečně přestala hledat a našla!

Po několika marných pokusech najít dobrého kadeřníka a zoufalých návštěvách rádoby „osvědčených“ kadeřnických salónů v Brně, jsem konečně přestala hledat a našla:-) Našla jsem někoho, kdo mi vybral účes, ve kterém se cítím dobře a barvu, která mi sedí:-) Na základě vlastní zkušenosti můžu všem jen a jen DOPORUČIT!

Marťa/mikádo-vysoká podkova/32

Nejen skvělý účesu, ale také pohlazení na duši

K Martině chodím, s jednou přestávkou, už bezmála 6 let. Po přestěhování do Brna jsem hledala po různých kadeřnických salonech v Brně někoho alespoň podobně šikovného, leč marně. Proto jsem nesmírně uvítala, když si otevřela kadeřnických salon Gardin tady v Brně. Čas strávený v péči této kadeřnice vede nejen ke skvělému účesu, ale také k pohlazení na duši, takže jenom doporučuji!!

Radka/zrzavé, kudrnaté,dlouhé vlasy/34

Specilalistka na krátné účesy

Když jsem do kadeřnictví v Brně Gardin poprvé přišla, měla jsem středně dlouhé vlasy, které jsem si dlouho pěstovala. Protože ale rostly pomalu, už mě to nebavit a rozhodla jsem se k razantnímu kroku. Gardin byla super volba (šla jsem tam na doporučení kamarádky). Troufla bych si říct, že Marťa specilaistka na krátné účesy - mikáda. Můj nový účes má velký úspěch a i já se v něm cítím skvěle. S barvami neexperimentuji, ale s hnědými odstíny jsem spokojená - vydrží, vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé. Marťa je navíc moc milá a sympatická holka, což je určitě také důležité, když zkrášlování zabere i pár hodin.

Katka/vysoká, tmavě hnědá podkova/27

Nikdy se mi nestalo, že bych odcházela nespokojená

S Marťou jenž je zakladatelka Gardin v Brně jsem se seznámila zhruba před šesti lety. Do té doby jsem měla vždy problém najít dobrou kadeřnici, která by splnila má přání a opravdu věděla, co je pro člověka vhodné a co by mu slušelo. Vyzkoušela jsem tedy Marťu, jelikož jsem věděla, že nemám co ztratit a mohu jen získat. A opravdu se tak stalo, všechno co jsem vždy od kadeřnice požadovala, jsem u ní získala. Má spokojenost trvá již šest let. Martina jako člověk je úžasně pozitivní žena a její příjmení to zcela vystihuje. I když přijdete se špatnou náladou do kadeřnictví v Brně, zaručeně Vás brzy přejde. Svoji práci odvádí s určitým nadšením a poznáte na ni, že ji to opravdu baví. Materiál, který používá (ať už se jedná o barvy, šampóny, masky, laky aj.) je opravdu kvalitní a hlavně ví, jak vše používat, aby vaše vlasy vypadali vždy zdravě. Nikdy se mi nestalo, že bych odcházela nespokojená. A jelikož je v dnešní době důležitá i cena, tak v tomto směru se nemáte čeho bát, protože služby, které dostáváte jsou opravdu za výbornou cenu. Doporučila jsem Marťu a její perfektní team v kadeřnictví Gardin i svojí kamarádce, která měla vždy problém s melírem. Nikdy jí ho neudělali dle jejich přestav. Vyzkoušela a byla konečně spokojená. Teď je jich její zákaznicí a o výměně kadeřnice nechce nic slyšet. Pokud mohu ze své strany doporučit kadeřnici v Brně, tak je to jedině GARDIN.

Pavla/melírované, polodlouhé vlasy/24

Nejšikovnější nejrychlejší vlasový kouzelnici

Kadeřnictví Gardin v Brně je pro mě objev století!!! Nejšikovnější nejrychlejší vlasová kouzelnice, stačí naznačit a výsledek je lepší než představa,stříhá s láskou a lehkostí. A moje kamarádky které jsem do Gardin přivedla jsou spokojené s barvením a melírováním. Co dodat? Utíkejte vyzkoušet!!!!

Radunka/krátké vlasy/37

Když se podíváte do zrdcadla, se budete muset znovu a znovu radovat!!!

Moje kadeřnice Marťa,....vždy si pečlivě vyslechne moje přání a vytvoří z něj takový účes, který mi opravdu sluší!!! Takže neváhejte a do rukou kadeřnictví v Brně Gardin se odevzedejte. Odejdete spokojení a vždy, když se podíváte do zrdcadla, se budete muset znovu a znovu zaradovat!!! Díky. :))

Lucia/dlouhé, promelírované vlasy/28

Chodím pouze tam a neměnila bych

V Brně jsem vystřídala již několik kadeřnic, ale nikdy jsem nebyla spokojená. U každé jsem byla jen jednou a již jsem se tam nevrátila. Co jsem ale poznala kadeřnictví Gardin a jejích kadeřnický um, tak chodím pouze tam a neměnila bych. Kadeřnický salón v Brně jsem navštívila již několikrát. Většinou jsem si nechala udělat střih a dvoubarevné „promelírování“. Vždy jsem byla spokojená, a to nejen s barvou a střihem, ale také s cenou. Navíc Marťa umí moc dobře poradit, je velmi ochotná a příjemná kadeřnice. Ví, co je to zkrátit konečky tak, že nepřijdu o polovinu délky, což se mi u jiných už několikrát stalo, a jsem ráda, že jsem u ní našla super odstín ledové blond bez žlutého nádechu. Opravdu můžu je doporučit!

Anetka/dlouhé, blond promelírované vlasy/27

Během stříhání pokecáme o životě

Do kadeřnictví v Brně se chodím stříhat a jsem moc spokojená. Někdy musím dorazit s děckama, ale v kadeřnictví s tím není problém. Během stříhání pokecáme o životě, co je novýho…a nakonec mám pocit, že jsem nějak rychle hotová ;-) Jediný co mě štve je, že si neumím sama doma vyfoukat účes tak skvěle.

Bára/blond mikádo/33

Experimentuje a výsledek....ten stojí vždy za to !

S účesem od kadeřnice Marťi v kadeřnictví v Brně jsem velice spokojená. Až ona dodala mému účesu šmrnc. Prvotní bylo, že jsem si nikdy nebarvila vlasy, ale poté co mi je Marťa podbarvila, se mi líbí mnohem více. Aby můj střih vlasů byl ještě lepší, poradila a doporučila mi ofinku, která byla a myslím že stále je, velice trendy. Tento střih nosím dodnes. Mnoho lidí mi tuto změnu k lepšímu chválilo. Proto bych služby kadeřnictví Gardin vřele doporučila každému. Ráda poradí, doporučí, experimentuje a výsledek....ten stojí vždy za to ! Prostě ráda sleduje módní trendy v účesech, střihách i barvách a to ji velice posunuje dopředu co se kreativity a doby týče. Prostě její služby jsou na jedničku !

Mirečka/23/dlohé vlasy

Můj dříve nevýrazný účes se náhle změnil v trendy

Po mnoho let jsem nosila krátké vlasy střižené dejme tomu obyčejně. Až jsem poznala a vyzkoušela služby kadeřnictví Gardin v Brně toto se změnilo. Můj dříve nevýrazný účes se náhle změnil v trendy střih pro mě snadno upravitelný, což je také velmi důležité. Doporučili mi i barvičku, která celkový dojem z nového sřihu ještě více podtrhla. V barvě se cítím velice dobře. Já můžu jen doporučit a chválit :-))

Radka/43/krátké vlasy

Umí dobře odhadnout co člověku sluší

Jak zhodnotit služby kadeřnice? Asi takto. Se službami jsem vždycky spokojená. Barvy, které mi kadeřnice poradila mi vždycky vyhovovaly a vypadalm v nich dobře. Umí dobře odhadnout co člověku sluší, jak barvu tak střih. Nejlepší je nechat všechno na ní a můžete se spolehnout, že výsledek bude vždycky vynikající. Já jsem tak učinila pokaždé a byla sem nadmíru spokojená. Pokaždé co jsem přísla z kadeřnictví v Brně, jsem byla vždycky pochválena, že mi to sluší.

Monča/23/krátké vlasy

Dokáží poradit ženám co je nového co se teď nosí

Jsem strašně moc spokojená s kadeřnickými službami v kadeřnictví Brno .Mají dobrou vlasovou kosmetiku barvy které super drží.Dokáží poradit ženám co je nového co se teď nosí,jaký střih by jsi zvolila.Proto každá žena odchází spokojená,krásná a dokážou i to že i omladnem. Dokážou,ale i lidem pomoci třeba psychicky umí naslouchat a mají vždy dobré nápady jak pomoci. Jsou taková sluníčka co kolem nás září a to je velice pozitivní..

Iva/37/krátké vlasy

Vždy s úsměvem na tváři

Marťi ty jsi něco víc než jen naše kadeřnice. Jsi prima holka a kamarádka která navždy zůstane v našem. Na tvé služby se nedá vůbec stěžovat...ba naopak jen tě chválit.Vždycky výš a poznáš co komu sluší a zase naopak co mu nedoporučit. Já sama jsem tím příkladem. Buď pořád taková jaká jsi.......vždy s úsměvem na tváři.Měj se krásně a buď vždy svá. Můžu jen doporučit !! Gardin :-)

Zlatka/26/polodlouhé vlasy

Jsme velmi spokojené, jak po osobní stránce tak po profesionální

Se službami v kadeřnictví Gardin jsme velmi spokojené. Jak po osobní stránce tak po profesionální. Dokážou člověku poradit se střihem i barvou účesu. Vždy jsme našly kompromis a tím došly k nejlepšímu řešení. Mohly jsme mluvit o čemkoli Marťi a vždy jsi byla příjemná a milá. Každá tvoje zákaznice odchází spokojená a s úsměvem.

Eva/22/mikádo podle Kleopatry a Verča/20/dlouhé vlasy

Perfektní přístup, nápady i rady

Absolutní spokojenost v kadeřnictví Brno Gardin, perfektní přístup , nápady i rady. Jsem vždy nechala výběr barvy i účesu na teamu a vždy jsem byla spokojená a to vše za příjemné ceny. Takže mohu jen doporučit.

Vlaďka /45/dlouhééé, hodně dlouhé vlasy

Hlavně moje okolí mi řeklo, že mi to velice sluší

Se službami kadeřnice jsem nadmíru spokojená. Vždy mi dokázala poradit tak,aby mi vyhovoval účes od barvy až po střih. Dokáže poradit jak se ten účes dá různě nosit a upravovat. Má velký přehled o vlasových trendech. Poradí co dělat a co používat když člověk má rozstřepené konečky, slabé vlasy i kundrliny. Vždy když jsem odcházela s novým účesem byla jsem nadmíru spokojená a hlavně moje okolí mi řeklo, že mi to velice sluší. Kadeřnictví Brno Gardin je nej!!!

Lucie/25/ráda experimentuju/nynější střih – mikádo

Kvalita a krátká čekací lhůta jsou pro mě rozhodující a tedy jasnou volbou.

Spokojený zákazník - jednoduše tím, bych charakterizovala cíl personálu kadeřnictví. Jsem pravidelný zákazník, který v době současného shonu, chce volný čas strávený u kadeřníka prožít v pohodlí a příjemné společnosti. Tyto důvody spolu s kvalitou a krátkou čekací lhůtou jsou pro mě rozhodující a tedy jasnou volbou.

Natalí/27/dlouhé vlnité, promelírované, sestříhané vlasy

Cenově jsou pro mě velmi přiznivé.

Do kadeřnictví Gardin chodím už dlouho a jsem velmi spokojená se službami. Kaděřnice Marťa je velice ochotná poradit jak ve střihu účesu tak v péči o vlasy a jejích úpravu.S výrobky značky Matrix, které používá jsem neměla žádnou špatnou zkušenost ba naopak barvy jsou dlouhotrvající, leské a nedráždí pokožku.Cenově jsou pro mě velmi přiznivé. Prostě profesionálová ve svém oboru. Ráda se k ní vracím.Je to příjemné zpestření dne jak pro vlasy tak i pro duši....

Marcelka/28/husté, hodně vlnité vlasy

Slova nikdy nevystihnou její dokonalou souhru ruk a konečný výsledek

Vlastně ani nevím co bych psala, protože si myslím že slova jsou zbytečná. Je jasné, že chválu na Marťu z kadeřnictví Brno Gardin a její práci tady,určitě.Ale k čemu...slova totiž nikdy nevystihnou její dokonalou souhru ruk a konečný výsledek na hlavách nás klientek.Myslím,že by se spíše hodilo udělat přehlídku jejich účesů,její tvorby a práci s barvami na našich hlavách a to by mluvilo za vše.. Marťa si nemusela dělat žádnou reklamu,její šikovnost a kreativtia se projevila na našich spokojených výrazech,když jsme od ní odcházeli....vlastně její zákaznice, já, my,ona sama to vše je její reklama. Sama za sebe mohu říct,že ráda říkám a doporučuju odkud je můj účes „kadeřnictví Gardin“. Kam a za kým jít. Díky ti za Vše,moje přání jsi mi vždy splnila,moje představy jsi vždy realizovala..Když jsem potřebovala vyšla jsi mi vstříc, a já k sobě potřebovala někoho taky tak praštěného jako sem já, a ty si mi vždy s těma kreacema na mé hlavě pomohla a navíc podporovala..

Janča/27/extravagance je můj život :)

Služby,které poskytuje,jsou na vysoké úrovni

Kadeřnictví v Brně Gardin navštěvuji několik let.Služby,které poskytuje,jsou na vysoké úrovni,používá nové technologie, sleduje nové produkty, zákaznicím se snaží vyjít vstříc tak,aby byly spokojené a rádi se k ní vracely.S jejími službami jsem maximálně spokojená a můžu ji vřele doporučit jiným potenciálním zákaznicím..

Věra/42/krátké vlasy

Svatební účes a byla jsem nadmíru spokojená

Profesionálové kadeřnictví Gardin mi vždy vyjdou vstříc. Střih i barva po doporučení padne. Nechala jsem si udělat i svatební účes a byla jsem nadmíru spokojená, Dokážou poradit i s vlasovou kosmetikou a péčí o vlasy. Vřele všem doporučuji.

Kateřina/30/polodlouhé vlasy

Střih který jsem si vybrala mi dokáží udělat

S kadeřnictvím v Brně jsem velice spokojená,dobře mi vždy poradí a ten střih který jsem si vybrala mi dokáží udělat podle mých představ.Před rokem jsem chtěla změnu účesu a s jejch pomocí jsme vybraly takoví,který mi slušel a zároveň jsem si v něm připadala mladší.

Kamča/42/extravagantní střih

Má pro to velký cit a bere v potaz i povahu zákazníků

Hned od počátku mě Marťa v kadeřnictví Gardin zaujala svým profesionálním přístupem. Vždy se mnou prokonzultovala střih i barvu vlasů. Má pro to velký cit a bere v potaz i povahu zákazníků. Rozhodně jde dopředu, sleduje co se právě nosí a dokáže poradit. A navíc je přátelská a komunikativní. Takže návštěva v kadeřnictví je také prima společenská událost.

Pavlína/45/krátké vlasy

Jsou velice kreativní

V kadeřnictví Gardin jsou velice kreativní, vždycky když jsem přišla s nějakým nápadem, dovedli tento nápad do dokonalosti. Vždy odcházím velice spokojená.

Olinka/23/totální asimetrie

Ale výsledek stál za to!

Marťa je úžasná, veselá a hlavně úsměv rozdávající osůbka, kterou jsem si opravdu oblíbila. Její kadeřnický um velice obdivuji! Když jsem se nechala přemluvit k jejímu extravagantnímu nápadu, byla jsem vyděšená! Z křesla jsem viděla padat 20cm prameny mých vlasů. Ale výsledek stál za to!V kadeřnictví Gardin mé splihlé, nenačesatelné vlasy se změnily v dokonalý, dobře tvarovaný účes, který mi na 200 procent vyhovuje :).

Anežka/22/mikádo
OBJEDNAT SE
Kde nás najdete? Úvoz 88   /  Brno     ukaž na mapě


Vaše názory

Jsem nadšená jak z výsledku…. Včera jsem navštívila váš salon a jsem nadšená jak z výsledku (barva) tak z velmi příjemného personálu. Rozhodně se k vám budu vracet.
Dáša


Logo
 
 

galeriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegalerie
 
 
Kadeřnictví Brno - Gardin

Odpočiňte si od každodenního stresu a přijďte relaxovat do kadeřnictví Gardin v Brně. Postará se o Vás skvělý tým kadeřnic.
V příjemném prostředí kadeřnictví si dáte kávu ZDARMA a jiné nápoje. Ideální poloha blízko centra Brna je snadno dostupná ze všech městských částí. Pokud jste v našem kadeřnictví ještě nebyli, neváhejte a stavte se. Těšíme se na Vás!

DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ PÁNSKÉ KADEŘNICTVÍ

Kontakty na kadeřnictví Gardin Úvoz 88  /  620 00   /   Brno   /  Po - pá 08 - 20 hod.
Tel: +420 724 514 797    email: info@gardin.cz
Staňte se fanoušky kadeřnictví
Potěšilo nás: Se službami jsem vždycky spokojená
Určitě nehodlám měnit
Konečně jsem přestala hledat a našla
Vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé
Opravdu za výbornou cenu v Brně
Účes, který mi opravdu sluší
Vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé
Jsem pravidelný zákazník

Napsaly naše zákaznice
 
Logo PRO GARDIN JSME REALIZOVALI       VIZUÁLNÍ STYL / WEBOVOU STRÁNKU / REKLAMU / UVEDENÍ NA TRH
Pomáháme zvyšovat atraktivitu, prodejnost a konkurenceschopnost. Rádi pomůžeme i Vám porazit konkurenci. Stačí se ozvat