Dámské:774 735 846
Pánské:732 533 711
Logo
 
 

Pánské kadeřnictví Brno 

Kadeřnictví GARDIN  v Brně  se postará i o pány.
Objednejte se - nebudete čekat. Špičkové kadeřnice vám vytvoří účes dle vašich představ, poradí, co by Vám nejlépe slušelo. Používáme špičkovou vlasovou kosmetiku - vlasy budete mít jako nové. Svěřte se do rukou odborníků v kadeřnictví v Brně.

Nadstandardní služby kadeřnictví v Brně

  • Ostříhání na objednání v Brně - nečekáte
  • Moderní i klasické účesy, extravagance
  • Skvělé pánské kadeřnice, poradí jak o vlasy pečovat
  • Používáme špičkovou vlasovou kosmetiku
  • Wifi, bar, výborná káva zdarma, časopisy
  • Ideální poloha kadeřnictví - Brno centrum - skvělá dostupnost
  • Doporučíme, jak pečovat o vlasy doma
GARDIN kadeřnictví Brno panské

Šetříme Váš čas!
Dobře víme, že v dnešní uspěchané době si vážíte každé volné minuty. Proto Vám pánské kadeřnictví ušetří čas. Do pánského kadeřnictví se objednejte a nečekejte v řadě. Budeme se Vám ihned plně věnovat.

Pánové, objednejte se a nečekejte. Těší se na Vás team kadeřnictví GARDIN Brno.

 

pánské kadeřnictví brno 

 

Používáme špičkovou vlasovou kosmetiku pro pány
Můžete u nás zakoupit a ještě ušetříte

V kadeřnictví GARDIN používáme tu nejlepší vlasovou kosmetiku na trhu. Můžete si být 100% jisti, že vaše vlasy dostanou maximální péči. Staráme se o vás více jak 15 let, víme které přípravky jsou nejvíce účinné a spolehlivé. Svěřte se do rukou profesionálek. Budete maximálně spokojeni. Klima a ovzduší v Brně je jedno z horších v České Republice, proto by jste měli věnovat maxim v péči o vaše vlasy. Kadeřnictví GARDIN Vám pomůže.
Více o vlasové kosmetice pro pány.
pánské kadeřnictví brno

Pánské kadeřnictví neznamená jen stříhání

Ani pánský účes nemusí znamenat jenom zastřižení konečků nebo projetí kadeří strojkem na vlasy. I Vám nabídne pánské kadeřnictví Gardin Brno moderní střihy a osobitý styl podtrhující Vaše charisma.
Posledním hitem v pánských účesech je jejich tvárnost. Je důležité zvolit si střih, který lze upravit několika způsoby. Změňte se z uhlazeného gentlemana na rebela pouhým přečesáním. Díky správnému střihu zjistíte, že i u mužů může být úprava vlasů zábavou.

Vezměte sebou i své ratolesti

V případě, že nevíte, kde nechat ostříhat své děti, neváhejte a vezměte je sebou do našeho kadeřnictví v Brně, Jsme plně vybaveni i na stříhání dětí. Příjemné prostředí salonu oceníte nejen vy ale i vaše děti, které se zde budou cítit velice dobře.

Ceny služeb pánského kadeřnictví

V našem pánském kadeřnictví Vám nabízíme profesionální služby. Oceníte skvělé zkušenosti kadeřnic, krátké čekací doby, doporučení a rady jak o vlasy pečovat.
Prohlédněte si kompletní ceník

Udělejte svým přitelkyním, ženám, kamarádkám radost

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na jakékoliv kadeřnické služby. Dárkový poukaz na kadeřnické služby zakoupíte v hodnotách 1 000, 1500, 2 000 Kč. Dárkový poukaz využijete v dámském i pánském kadeřnictví GARDIN v Brně. Chcete li zakoupit poukaz, kontaktujte nás prosím, nebo se stavte v kadeřnictví v Brně osobně.

Potřebujete poradit? Máte jakýkoliv dotaz? zavolejte.

Velmi vstřícný a ochotný kadeřnický personál v Brně Vám vždy rád poradí a zodpoví Vaše dotazy. Uděláme maximum aby jste byli spokojeni.

Telefon dámské / pánské kadeřnictví Brno Gardin: +420 732 533 711

 

 

 

 
 

 
OBJEDNAT SE
Kde nás najdete? Úvoz 88   /  Brno     ukaž na mapě


Vaše názory

Experimentuje a výsledek....ten stojí vždy za to ! S účesem od kadeřnice Marťi v kadeřnictví v Brně jsem velice spokojená. Až ona dodala mému účesu šmrnc. Prvotní bylo, že jsem si nikdy nebarvila vlasy, ale poté co mi je Marťa podbarvila, se mi líbí mnohem více. Aby můj střih vlasů byl ještě lepší, poradila a doporučila mi ofinku, která byla a myslím že stále je, velice trendy. Tento střih nosím dodnes. Mnoho lidí mi tuto změnu k lepšímu chválilo. Proto bych služby kadeřnictví Gardin vřele doporučila každému. Ráda poradí, doporučí, experimentuje a výsledek....ten stojí vždy za to ! Prostě ráda sleduje módní trendy v účesech, střihách i barvách a to ji velice posunuje dopředu co se kreativity a doby týče. Prostě její služby jsou na jedničku !
Mirečka/23/dlohé vlasy


Logo
 
 

galeriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegalerie
 
 
Kadeřnictví Brno - Gardin

Odpočiňte si od každodenního stresu a přijďte relaxovat do kadeřnictví Gardin v Brně. Postará se o Vás skvělý tým kadeřnic.
V příjemném prostředí kadeřnictví si dáte kávu ZDARMA a jiné nápoje. Ideální poloha blízko centra Brna je snadno dostupná ze všech městských částí. Pokud jste v našem kadeřnictví ještě nebyli, neváhejte a stavte se. Těšíme se na Vás!

DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ PÁNSKÉ KADEŘNICTVÍ

Kontakty na kadeřnictví Gardin Úvoz 88  /  620 00   /   Brno   /  Po - pá 08 - 20 hod.
Tel: +420 724 514 797    email: info@gardin.cz
Staňte se fanoušky kadeřnictví
Potěšilo nás: Se službami jsem vždycky spokojená
Určitě nehodlám měnit
Konečně jsem přestala hledat a našla
Vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé
Opravdu za výbornou cenu v Brně
Účes, který mi opravdu sluší
Vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé
Jsem pravidelný zákazník

Napsaly naše zákaznice
 
Logo PRO GARDIN JSME REALIZOVALI       VIZUÁLNÍ STYL / WEBOVOU STRÁNKU / REKLAMU / UVEDENÍ NA TRH
Pomáháme zvyšovat atraktivitu, prodejnost a konkurenceschopnost. Rádi pomůžeme i Vám porazit konkurenci. Stačí se ozvat