Dámské:776 057 493
Pánské:732 533 711
Logo
 
 

Profesionální vlasová kosmetika

GARDIN kadeřnictví Brno

Nejlepší péče pro Vaše vlasy!

V kadeřnictví GARDIN používáme tu nejlepší vlasovou kosmetiku na trhu. Můžete si být 100% jisté, že vaše vlasy dostanou maximální péči. Staráme se o vás více jak 15 let, víme které přípravky jsou nejvíce účinné a spolehlivé. Svěřte se do rukou profesionálek. Budete maximálně spokojené.

O vaše vlasy budeme pečovat spolu s vlasovou kosmetikou Z.ONE CONCEPT a PREVIA. Jedná se o top značky pro profesionální použití. Jsou na několikanásobně vyšší úrovni jako kosmetika, která je běžně k dostání v obchodech. 

kadeřnictví gardin brno previa

Šetrná přírodní kosmetika PREVIA 

Značka PREVIA vznikla za účelem potěšit ty, kteří používají její produkty. Je to mladá značka, která chce uspět na trhu díky vysoké kvalitě svých produktů. Jejich filozofie je zároveň i jejich mottem: Vaše vlasy milují naše produkty. Yourhair. Love it. Veškeré produkty jsou kompletně navrhovány a vyráběny v Itálii, což zaručuje jejich vysokou kvalitu.

Díky sofistikovanému složení produktů bohatého na přírodní aktivní látky jsou vlasy zdravé, hedvábné a lesklé. Produkty, které neobsahují Sles, Dea a Parabeny, mají vynikající výsledky v péči o pokožku a vlasy. Všechny obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a mají minimální vliv na životní prostředí.

kadeřnictví brno Gardin 

Vlasová kosmetika Z.ONE CONCEPT

Značka Z.ONE CONCEPT je mladá, dynamická, profesionální značka, která od r. 1999 dosáhla během několika málo let značných výsledků, čímž se ukázala a nechala poznat expertům jako "značka, která vyniká v posledních letech". Společnost získala prestižní místo na italském trhu a velmi dobře se uvedla na mezinárodním trhu, kde vstoupila do více než 30-ti zemí světa. Z.ONE Concept je značka, která stále hledá a vyvíjí nová řešení a nové emoce.

Vysoká kvalita produktu je tvořena specifickými složkami k dosažení zdravých vlasů. Vytváří řešení pro stálou přírodní krásu. Používají se speciální přísady a složky pro mimořádný výsledek. Pracuje se zde s přírodními složkami jako je med, mléko, extrakty z ovoce nebo přírodními oleji. Důležitou součástí jsou mléčné proteiny. Vzniká tak produkt na zvýraznění krásy vlasů a získání důvěry klientů v profesionální služby.

Z.ONE Concept MILK SHAKE

je řada produktů s blahodárnými účinky  mléka, ovoce a medu na zvýraznění krásy a zdraví vlasů. Produkty MILK SHAKE obsahují mléčné proteiny, extrakt medu, papaje, jahod a extrakty z lesních plodů.
 

kadernictvi brno

 

 

 

kadernictví gardin brno

 

Pro nákup vlasové kosmetiky nám můžete zavolat:

Velmi vstřícný a ochotný kadeřnický personál v Brně Vám vždy rád poradí a zodpoví Vaše dotazy. Uděláme maximum aby jste byli spokojeni.

Telefon dámské / pánské kadeřnictví Brno Gardin: +420 605 750 477
Email pánské kadeřnictví Brno Gardin: info@gardin.cz 

 
 

 
OBJEDNAT SE
Otevírací doba kadeřnictví Dámské kadeřnictví
Po - Čt 09 - 19 hod
09 - 14 hod
Pánské kadeřnictví
Po 12 - 19 hod  (jen na objednání)
Út 12 - 19 hod  (jen na objednání)
St 08 - 14 hod  (jen na objednání)
Čt 12 - 19 hod  (jen na objednání)
08 - 14 hod  (jen na objednání)

Úvoz 88   /  Brno     ukaž na mapě


Vaše názory

Slova nikdy nevystihnou její dokonalou souhru ruk a konečný výsledek Vlastně ani nevím co bych psala, protože si myslím že slova jsou zbytečná. Je jasné, že chválu na Marťu z kadeřnictví Brno Gardin a její práci tady,určitě.Ale k čemu...slova totiž nikdy nevystihnou její dokonalou souhru ruk a konečný výsledek na hlavách nás klientek.Myslím,že by se spíše hodilo udělat přehlídku jejich účesů,její tvorby a práci s barvami na našich hlavách a to by mluvilo za vše.. Marťa si nemusela dělat žádnou reklamu,její šikovnost a kreativtia se projevila na našich spokojených výrazech,když jsme od ní odcházeli....vlastně její zákaznice, já, my,ona sama to vše je její reklama. Sama za sebe mohu říct,že ráda říkám a doporučuju odkud je můj účes „kadeřnictví Gardin“. Kam a za kým jít. Díky ti za Vše,moje přání jsi mi vždy splnila,moje představy jsi vždy realizovala..Když jsem potřebovala vyšla jsi mi vstříc, a já k sobě potřebovala někoho taky tak praštěného jako sem já, a ty si mi vždy s těma kreacema na mé hlavě pomohla a navíc podporovala..
Janča/27/extravagance je můj život :)


Logo
 
 

galeriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegaleriegalerie
 
 
Kadeřnictví Brno - Gardin

Odpočiňte si od každodenního stresu a přijďte relaxovat do kadeřnictví Gardin v Brně. Postará se o Vás skvělý tým kadeřnic.
V příjemném prostředí kadeřnictví si dáte kávu ZDARMA a jiné nápoje. Ideální poloha blízko centra Brna je snadno dostupná ze všech městských částí. Pokud jste v našem kadeřnictví ještě nebyli, neváhejte a stavte se. Těšíme se na Vás!

DÁMSKÉ KADEŘNICTVÍ PÁNSKÉ KADEŘNICTVÍ

Kontakty na kadeřnictví Gardin Úvoz 88  /  620 00   /   Brno   /  Po - pá 08 - 20 hod.
Tel: +420 724 514 797    email: info@gardin.cz
Staňte se fanoušky kadeřnictví
Potěšilo nás: Se službami jsem vždycky spokojená
Určitě nehodlám měnit
Konečně jsem přestala hledat a našla
Vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé
Opravdu za výbornou cenu v Brně
Účes, který mi opravdu sluší
Vlasy vypadají zdravě a jsou lesklé
Jsem pravidelný zákazník

Napsaly naše zákaznice
 
Logo PRO GARDIN JSME REALIZOVALI       VIZUÁLNÍ STYL / WEBOVOU STRÁNKU / REKLAMU / UVEDENÍ NA TRH
Pomáháme zvyšovat atraktivitu, prodejnost a konkurenceschopnost. Rádi pomůžeme i Vám porazit konkurenci. Stačí se ozvat